*** Hotel Hubertus /ubytovanie Valtice

Hotel Valtice Hubertus
 
Moderný hotel Hubertus sa nachádza v meste Valtice, ktoré je súčasťou Lednicko-valtického areálu a je situovaný do ľavého krídla zámku Valtice. Areál zámockého hotela Hubertus, ponúka vynikajúce podmienky pre pešiu turistiku aj cykloturistiku, kultúrne pamiatky, skvelá jedlá a vynikajúce vína.

Valtice Hubertus hotel ubytovanie :
Hotelové izby sú novo zrekonštruované, evokujú atmosféru časov liechtensteinských kniežat a ponúkajú pohodlné ubytovanie s výhľadom na zámocké nádvorie alebo cez hotelovú terasu do zámockého parku. Celková kapacita hotela je 62 lôžok a 25 prísteliek v 31 dvojposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom či vaňou, umývadlo a kúpeľňové doplnky, TV a telefón. Možnosť vysokorýchlostného pripojenia k internetu prostredníctvom signálu Wifi.

Ubytovanie Valtice hotel Hubertus hotelová reštaurácia :
Neoddeliteľnou súčasťou komfortného hotela Hubertus vo Valticiach je hotelová reštaurácia s kapacitou 50 miest na sedenie a s širokým výberom jedál českej i medzinárodnej kuchyne, ktoré sú doplnené o ponuku minutiek, špecialít a samozrejmosťou je aj množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov. Hotelovým hosťom je k dispozícii aj kaviareň pre 60 osôb. Pre organizovanie spoločenských stretnutí či firemných akcií poslúži salónik s kapacitou 30 osôb. V letných mesiacoch sa ponúka príjemné posedenie na letnej terase. Pre milovníkov vína ponúka hotel Hubertus posedenie v štýlovej hotelovej pivnici, kde sa organizujú nielen degustácie odrodových vín, ale aj narodeninové oslavy, firemné večierky či obyčajné posedenie u cimbálu.

Hubertus hotel Valtice ubytovanie hotelové služby :
Hotelová recepcia a izbový servis sú hosťom k dispozícii 24 hodín denne a zabezpečujú nielen upratovanie izieb, ale aj drobný doplnkový predaj, informačné a sekretárske služby. Na požiadanie je možné zapožičať detskú postieľku, fén a žehličku. Samozrejmosťou je vlastné hotelové parkovisko, zabezpečenie fakultatívnych výletov, prekladateľské služby, sprievodca po okolí alebo cykloprievodca. Dvere zámockého hotela Hubertus sú otvorené aj domácim miláčikom. Akceptácia platobných kariet a kompletné zabezpečenie cateringových služieb.

Ubytovanie Hubertus hotel Valtice okolie, voľný čas :
Mesto Valtice a celý Lednicko - valtický areál ponúkajú pestrú škálu športového vyžitia. Okolie hotela má výborne značkovanú sieť cyklotrás, požičovňu bicyklov, tenisové kurty a bowling. V blízkom okolí sa nachádzajú motokáry, squash, kúpalisko, prírodné kúpalisko, termálne kúpeľe. Ponúka sa jazdenie na koňoch a v kočiaroch, či vyhliadkové lety lietadlom a balónom. Pre milovníkov kultúry je v okolí sústava záhrad, parkov, rybníkov a stavieb vzniklých ľudským zásahom v priestore bažín a močiarov pri rozlévajícom sa toku rieky Dyje. Zámky Lednice a Valtice a ďalšie drobnejšie romantické stavby.
Hotel Valtice Hubertus - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Valtice Hubertus - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Valtice Hubertus - možnosť pripojenia na internetHotel Valtice Hubertus - k dispozícii letná terasaHotel Valtice Hubertus - k dispozícii kavareňHotel Valtice Hubertus - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Valtice Hubertus - hotel má reštauráciuHotel Valtice Hubertus - hotel má vináreňHotel Valtice Hubertus - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Valtice Hubertus - Izby s vlastnou toaletouHotel Valtice Hubertus - v izbach je telefonHotel Valtice Hubertus - Iybz sú vybavené televízorom